O nas

Restauracja Mekong

Mekong to sieć restauracji orientalnych, które od dwudziestu lat znajdują się na terenie województwa Małopolskiego.
W menu restauracji znajdują się doskonałe potrawy wywodzące się z kuchni wietnamskiej, chińskiej oraz tajskiej. Tajemnica smaku poszczególnych dań kryje się w świeżych produktach oraz egzotycznych przyprawach, które sprowadzane są na potrzeby restauracji bezpośrednio z Azji.
Nazwa restauracji nawiązuje bezpośrednio do serca kultury wschodniej – rzeki Mekong. Duch tej kultury jest obecny we wszystkich elementach tworzących restauracje: w wystroju lokali, smaku potraw i dokładności(profesjonalizmie) obsługi.
Aromat i smak potraw w połączeniu z wystrojem, który nawiązuje do kultury wschodniej, pozwalają gościom lokali (znajdujących się w centrum Polski) przenieść się do orientalnego świata Azji.
Jest to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe oraz rodzinne, imprezy z przyjaciółmi i romantyczne randez-vous. Restauracje sieci Mekong są wybierane przez Klientów na różne okazje: na eleganckie kolacje, bankiety firmowe czy też wesela.
Sieć obsługuje nie tylko mieszkańców Polski, ale też gości zagranicznych.

Zespół kucharzy przygotowujących potrawy dla gości restauracji dobierany jest bardzo dokładnie. Każdy z pracowników może pochwalić się certyfikatami oraz nagrodami, wyróżnieniami. Każdy z nich specjalizuje się w przygotowywaniu potraw z menu azjatyckiego. Profesjonalna obsługa kelnerska oraz doskonali kucharze to klucz do zadowolenia wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dania o wyrazistym smaku, profesjonalny zespół, charakterystyczny wystrój restauracji – to cechy wyróżniające sieć Mekong. Są to ulubione restauracje wielu Klientów, którzy często organizują w nich okolicznościowe imprezy (Mekong przygotowuje je wedle ustaleń z Klientem) lub zlecają Sieci pełen catering dla imprez zewnętrznych. Dzięki temu lokal został zaliczony do najlepszych restauracji w Krakowie.